Piirkond:
Keel:

Me oleme veendunud, et naised vajavad kaubamärki, mis täidab nende intiimsete kehaosade kõik vajadused.

Seal, kus algab intiimsus

INTIMINA lugu sai alguse 2009. aastal ja sellest ajast alates oleme muutnud naiste elu lihtsamaks ja tervemaks.

Meie missioon on sellest ajast alates olnud, ja on siiani, stereotüüpide murdmine, hariduse andmine ja enesekindluse, heaolu ja jätkusuutlikkuse edendamine. Oleme iga naise lähedal, tahame panna neid tundma nagu oleksime nende jaoks olemas isegi kõige haavatavamatel hetkedel. Samas ei ütle me, et menstruatsiooniperioodidel on naised haavatavad - pigem vastupidi, nad on sellele vaatamata tugevad.

Häälekas olemine on see, mida me teeme

Me soovime laiendada arutelu naiste tervise üle ja panna kõiki rääkima menstruaaltsüklist ja vaagna tervisest ning ka menopausist. Et saaksime kindlad olla, et me teeme seda põhjalikult, siis moodustasime INTIMINA meditsiinilise nõuandekomitee, mis koosneb silmapaistvatest spetsialistidest nagu günekoloogidest, ämmaemandatest ja erinevate valdkondade, sh vaagnapiirkonna tervise ja reproduktiivmeditsiini spetsialistidest. Oleme uhked ka oma sotsiaalmeedia eestkõnelejate üle, kes harivad miljoneid inimesi kogu maailmas ja suurendavad teadlikkust.

Iga vanuse ja etapi jaoks

INTIMINA on ainus kaubamärk, mis tegeleb kõigi naiste intiimse heaolu pooltega, olles samas võimalikult kaasav. Alates menstruaalanuma uuesti leiutamisest kuni maailma esimese nutika Kegeli seadme väljatöötamiseni on meie sihiks tulevik ja see, mida saame järgmisena turule tuua. Kaubamärk hõlmab kõike, mida üks naine vajab - alates varases teismeeast, rasedusest kuni lõpuks menopausini.

CELESSE MASSAGER VIBRAATOR

Intimina vibraatorid garanteerivad Teile hulgaliselt nauditavaid kogemusi. Need on kaetud sileda, kehasõbraliku ja turvalise silikooniga, varustatud mugavate regulaatoritega ja vibreerivad peaaegu hääletult. Kõik vibraatorid on täiesti veekindlad ning neile on antud aastane täisgarantii.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

FEMININE LIBESTUSKREEM, 75 ML

Õrnatoimeline veepõhine libestuskreem intiimpiirkonnale. Intimina libestuskreem on Aloe vera lisandiga veepõhine kreem, mis täiendab keha enda loomulikku niiskust. Seda glütseriini- ja parabeenivaba ning keha loomulikku pH-tasakaalu säilitavat libestuskreemi võib kasutada iga päev, suurendamaks mugavus- ja naudingutunnet intiimpiirkonnas. Turvaliselt kasutatav kõigi Intimina toodetega. Intimina libestuskreem on dermatoloogiliselt ja günekoloogiliselt testitud.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Koostisosad: Water (Aqua), Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetrasodium EDTA, Panax Ginseng Root Extract, Paullinia Cupana Seed (Guarana) Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Polysorbate-20, Aspartame, Polyquaternium-5, PEG-45M, Citric Acid

Näita rohkem Näita vähem

KEGEL SMART VAGINAALPÕHJALIHASTE TREENINGSEADE

Intimina KegelSmart vaagnapõjalihaste treeningseade. Intimina KegelSmart on intelligentne viis treenida vaagnapõhjalihaseid, valmistuda raseduseks, tugevdada vaagnapõhjalihaseid pärast sünnitust, parandada aistinguid intiimvahekorras. KegelSmart kasutab puuteandureid, et registreerida teie vaagnapõhjalihaste tugevust ning määrata harjutuste raskustaset.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Kasutamine: Pingutage lihaseid vibreerimise ajal, lõdvestuge pauside ajal. Ainulaadne vibratsiooniga programm juhendab teid läbi 5 edasiliikuva taseme. Treeninguseadet on lihtne kasutada ning tõhus treenimine võtab aega kõigest 5 minutit päevas. Puhastage treeningseadet hoolikalt alati enne ja pärast kasutamist. Puhastamiseks soovitame kasutada Intimina Intimate Accessory Cleaner puhastusvahendit, või peske vibraatorit sooja vee ja antibakteriaalse seebiga. Intimina soovitab kasutada koos treeningseadmega veepõhiseid libestuskreeme, nt Intimina Feminine. Vältige silikoonipõhiseid libestuskreeme, kuna need võivad muuta treeningseadme silikoonpinna püsivalt kleepuvaks. Töötab 1 x AAA patareiga (ei kuulu komplekti).

Näita rohkem Näita vähem

KIRI MASSAGER VIBRAATOR

Intimina vibraatorid garanteerivad Teile hulgaliselt nauditavaid kogemusi. Need on kaetud sileda, kehasõbraliku ja turvalise silikooniga, varustatud mugavate regulaatoritega ja vibreerivad peaaegu hääletult. Kõik vibraatorid on täiesti veekindlad ning neile on antud aastane täisgarantii. Kaetud ohutu ja kehasõbraliku silikooniga. Täiesti veekindel. 16 vibreerimiskiirust. 6 vibreerimisfunktsiooni. Kaasas täpne kasutusjuhend ja hoiukott. Garantii 1 aasta.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Kasutamine: Puhastage vibraatorit hoolikalt alati enne ja pärast kasutamist. Puhastamiseks soovitame kasutada Intimina Intimate Accessory Cleaner puhastusvahendit, või peske vibraatorit sooja vee ja antibakteriaalse seebiga. Intimina soovitab kasutada koos vibraatoriga veepõhiseid libestuskreeme, nt Intimina Feminine. Vältige silikoonipõhiseid libestuskreeme, kuna need võivad muuta vibraatori silikoonpinna püsivalt kleepuvaks. Vibraator töötab 2 x AAA patareiga (ei kuulu komplekti).

Näita rohkem Näita vähem

LASELLE SET TUPEKUULID 28G/38G/48G

Kerge kuul, 28 g - sobivad naistele, kellel on nõrgad vaagnapõhjalihased, või algajale treenijale.
Keskmise raskusega kuul, 38 g - sobivad naistele, kes on eelnevalt teinud vaagnapõhjalihaseid tugevdavaid harjutusi ilma raskusteta.
Raske kuul, 48 g - sobivad naistele, kes on eelnevalt teinud vaagnapõhjalihaseid tugevdavaid harjutusi raskusi kasutades.

Tupekuulide omadused:

 • Eriti pehme, kaetud ohutu ja kehasõbraliku silikooniga.
 • Treenivad tõhusalt vaagnapõhjalihaseid.
 • Ei sisalda ftalaate.
 • Lihtne kasutada.
 • Võimalik mitmeetapiline treening erinevas raskuses kuulidega.
 • Kuuli diameeter 36 mm.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Täiuslik lahendus vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks lihtsalt ja tõhusalt. Tutvuge saidil www.intimina.com vaagnapõhjalihaseid tugevdava mitmeetapilise harjutuste programmiga Laselle tupekuulide abil. Intimina kuule on saadaval kolme erineva raskusega ning neid võib vaagnapõhjalihaste tõhusaks tugevdamiseks kasutada eraldi või kombineeritult. Ärge püüdke kuule avada, sest need on ohutuse mõttes kindlalt suletud ja tihendatud. Ärge puhastage kuule karedate materjalidega või abrasiivsete puhastusvahenditega. Ärge jätke kuule otsese päikesevalguse kätte. Ärge laske kuulidel kokku puutuda kõrgete temperatuuridega. Ärge keetke kuule. Pidage enne kuulide kasutamist nõu arstiga, kui teile on paigaldatud meditsiiniline implantaat või intiimpiirkonnas tehtud kirurgiline operatsioon. Nakkusohu vältimiseks ärge andke oma kuule kasutada kellelegi teisele. Lõpetage kuulide kasutamine, kui tunnete ebamugavust. Hoidke kuule lastele kättesaamatus kohas. Ärge kasutage kuule, mis on mistahes viisil kahjustatud.

Näita rohkem Näita vähem

LILY CUP COMPACT MENSTRUAALANUM

Lily Cup Compact on kokkuvolditav meditsiinilisest silikoonist valmistatud alternatiiv hügieenisidemetele ja tampoonidele. See on ülipehme ning pakub naistele võimalust tunda ennast puhta ja enesekindlana igal päeval kuus. Saadaval kahes suuruses - suurus A sobib naistele, kes ei ole sünnitanud või on sünnitanud keisrilõikega.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Enne esimest kasutuskorda hoidke Lily Cup Compacti 5–8 minutit üleni keevas vees. Enne Lily Cup Compacti kasutamist peske käed hoolikalt vee ja seebiga. Lily Cup™ Compacti võib kasutada ühtejärge kuni 12 tundi ning anumat on soovitatav tühjendada 2–3 korda 24 tunni jooksul, sõltuvalt menstruaalvere hulgast. Kasutamiskogemus annab oskuse otsustada, millal on õige aeg anumat tühjendada.
Peske Lily Cup™ Compacti enne ning pärast kasutamist sooja vee ja seebiga vm sobiva puhastusainega. Loputage hoolikalt. Anuma põhjalikumaks puhastamiseks võib seda keeta nii tihti kui vaja.

Näita rohkem Näita vähem

LILY CUP MENSTRUAALANUM

Lily Cup on meditsiinilisest silikoonist valmistatud alternatiiv hügieenisidemetele ja tampoonidele. See on ülipehme ning pakub naistele võimalust tunda ennast puhta ja enesekindlana igal päeval kuus. Saadaval kahes suuruses - suurus A sobib naistele, kes ei ole sünnitanud või on sünnitanud keisrilõikega.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Enne esimest kasutuskorda hoidke Lily Cupi 5–8 minutit üleni keevas vees. Enne Lily Cupi kasutamist peske käed hoolikalt vee ja seebiga. Lily Cup™-i võib kasutada ühtejärge kuni 12 tundi ning anumat on soovitatav tühjendada 2–3 korda 24 tunni jooksul, sõltuvalt menstruaalvere hulgast. Kasutamiskogemus annab oskuse otsustada, millal on õige aeg anumat tühjendada. Peske Lily Cup™-i enne ning pärast kasutamist sooja vee ja seebiga vm sobiva puhastusainega. Loputage hoolikalt. Anuma põhjalikumaks puhastamiseks võib seda keeta nii tihti kui vaja.

Näita rohkem Näita vähem

LILY CUP ONE MENSTRUAALANUM

Lily Cup One on kokkuvolditav meditsiinilisest silikoonist valmistatud alternatiiv hügieenisidemetele ja tampoonidele. Loodud spetsiaalselt algajatele – sellel on ainulaadne disain, tänu millele on paigaldamine imelihtne, ning lisaks on sellel eemaldamist hõlbustav rõngas. See on ülipehme ning pakub naistele võimalust tunda ennast puhta ja enesekindlana igal päeval kuus.

 • Valmistatud meditsiinilisest silikoonist
 • Üks suurus – sobib kasutamiseks ka tugeva verejooksu ajal
 • Loodud spetsiaalselt algajatele
 • Korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Enne esimest kasutuskorda hoidke Lily Cup One'i 5–8 minutit üleni keevas vees. Enne Lily Cup One'i kasutamist peske käed hoolikalt vee ja seebiga. Lily Cup™ One'i võib kasutada ühtejärge kuni 12 tundi ning anumat on soovitatav tühjendada 2–3 korda 24 tunni jooksul, sõltuvalt menstruaalvere hulgast. Kasutamiskogemus annab oskuse otsustada, millal on õige aeg anumat tühjendada. Peske Lily Cup™ One'i enne ning pärast kasutamist sooja vee ja seebiga vm sobiva puhastusainega. Loputage hoolikalt. Anuma põhjalikumaks puhastamiseks võib seda keeta nii tihti kui vaja.

Näita rohkem Näita vähem

PUHASTUSVAHEND INTIIMTOODETELE

Intimina Intimate Accessory Cleaner on meeldiv ja hügieeniline pihustatav intiimtoodete puhastusvahend. Kiire mõjuga koostis puhastab eseme pinna mõne sekundiga ning tsingisoolad muudavad lahuse pehmemaks ja vähem ärritavaks. Kehale ohutu koostis, ei vaja loputamist. Sobib kõikide Intimina toodete puhastamiseks.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Koostisosad: Water (Aqua), Glycerin, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-12 Dimethicone, Zinc Lactate, Zinc Gluconate, Zinc Acetate, Benzethonium Chloride, PEG-20 Sorbitan Cocoate, Phenoxyethanol, Citric Acid, Fragrance, Disodium EDTA

Kasutamine: Pihustada eseme pinnale, lasta 5 sekundit mõjuda ja pühkida puhtaks ebemevaba lapi või käterätiga. Tänu õrna- ja kiiretoimelisele koostisele ei ole puhastatud esemeid vaja veega loputada. Turvaline kasutada silikoon-, kummi- ja lateksesemete puhastamiseks.

Näita rohkem Näita vähem

ZIGGY CUP MENSTRUAALANUM

Intimina Ziggy Cup korduvkasutatav menstruaalanum, mis sobib kasutamiseks ka vahekorra ajal. Ziggy Cup’il on revolutsiooniline lapik disain, tänu millele pole seda tunda – ükskõik mida teete! See on ainus korduvkasutatav menstruaalanum, mida saab kasutada vahekorra ajal ning see pakub teile lõputuid võimalusi ja 12-tunnist pidevat kaitset. Õhukese korpuse ja kahekordse lekkimiskindla servaga Ziggy Cup pakub teile kõike, mida olete menstruaalperioodi ajal alati soovinud – mugavust, enesekindlust ja täielikku vabadust.

 • Valmistatud meditsiinilisest silikoonist
 • Üks suurus – sobib kasutamiseks ka tugeva verejooksu ajal
 • Korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

 

Intimina

i3

Toodete elektrooniline tellimine registreeritud kasutajatele.

Külasta i3 saiti

Video

Video esitlus Oribalti kohta

Vaata videot

Kontaktid

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Oribalt Riga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
E-mail: vilnius@oribalt.com

 

 

 

SIA Panpharmacy

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail:info@internetaptieka.lv

 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
E-mail:info@ivaist.lt

Võta meiega ühendust

sõnum saadetud

Sulge