Piirkond:
Keel:

 

 

Products

 • Lysi

  Lysi on maailma suurim kalamaksaõli ja kalaõli tootja juba aastast 1938. Lysi kalaõli- ja kalamaksaõlitooted valmistatakse Islandi puhastest ja külmadest vetest püütud kaladest.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Schär

  Dr.Schär on gluteenivaba elu professionaalne partner juba aastast 1981 ja gluteenivabade toiduainete turuliider Euroopas. Dr.Schäri tootevalik on gluteenivaba ning rikkalik. Väga suurt tähelepanu pööratakse toidu maitsele. Enamik Dr.Schäri tooteid on ka laktoosivabad. Tootevalikusse kuuluvad leiva- ja saiatooted, magusad ja soolased suupisted, küpsised, vahvlid ning jahud ja pastatooted. Toimetulek ilma gluteenita igapäevaelus on lihtsam tänu Dr.Schäri toiduainetele! 

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Canderel

  Canderel on üks USA ettevõtte Merisant kaubamärkidest. Merisant juhib magusainete turgu ning nende omanduses on rohkem kui 100 riigis üle 19 kaubamärgi.

  Looduse magusaim and – Canderel Stevia! Revolutsiooniline magusaine, mille koostises on steeviataimest pärinev stevioolglükosiid – looduslik magusaine. Canderel Steviat saab kasutada mitmeti: kuumade ja külmade jookide magustamiseks, samuti sobib seda lisada hommikusöögihelvestele, jogurtile või kodujuustule.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Floradix

  Floradix – inimesed on osa loodusest ning looduses on olemas kõik, mida me tervena püsimiseks vajame. Saksa ettevõte Salus-Haus kasutab ainult mahedalt kasvatatud ja hoolikalt valitud, kõige kvaliteetsemaid taimi. Floradix on naturaalne vitamiinikontsentraat, mis sisaldab mineraale, puuviljakontsentraate, marja- ja aedviljamahlu ning taimeekstrakte. Paljud taimed pärinevad mahepõllumajandusettevõtetest, kus ei kasutata keemilisi aineid. Kvaliteeti jälgitakse hoolikalt. Floradixi vitamiinikontsentraadid ei sisalda keemilisi säilitusaineid, värvaineid, lisaaineid ega alkoholi. 

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Blistex

  Armastus käib huulte kaudu! Valides Blistexi, valid pehmed ja niisutatud huuled!

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Intimina

  Intimina lähtub põhimõttest, et intiimpiirkond vajab erilist hoolt ja tähelepanu. Me oleme veendunud, et naised vajavad kaubamärki, mis täidab nende intiimsete kehaosade kõik vajadused. Intimina tootevalik on välja töötatud teenima naiste intiimtervise huve. Soovime pakkuda oma tarbijatele ainult kõige kõrgema kvaliteediga tooteid.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Colief

  Colief on looduslike toodete sari, mis pakub tuge imikute ja väikelaste tervisele. Meie teadusandmed ja tõendatud ekspertteadmised ajutise laktoositalumatuse kohta aitasid välja töötada Colief Infant tilgad ligi kaks aastakümmet tagasi. Tänapäeval on see Ühendkuningriigis üks kõige sagedamini välja kirjutatud koolikute sümptomite ravimeetodeid ja meditsiinitöötajad soovitavad seda laialdaselt.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Pansalt

  Pansool on tervislik toidu kvaliteeti parandav leiutis, millega tuli välja soomlane Heikki Karppanen Helsinki ülikooli farmakoloogia ja toksikoloogia osakonnast. Pansoolas on ideaalne mineraalide kombinatsioon (naatrium, kaalium, magneesium, jood) kõigile, kes soovivad toituda tervislikult.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Gefilus

  Gefiluse probiootikumid on mõeldud kaasaegsetele inimestele, kes otsivad tasakaalu elu igas aspektis. Gefiluse tooted aitavad säilitada soolestiku mikrofloora tasakaalu ning on laktoosi-, valgu- ja gluteenivaba.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Cerustop

  CERUSTOP  kasutatakse liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks, et ennetada väliskuulmekanali põletikku. CERUSTOP  pannakse tilkhaaval väliskuulmekanalisse. Tilgad tungivad kõrvavaigu sisse ja teevad selle kergemini lahustuvaks, mistõttu on vaiku lihtsam eemaldada. Kõvastunud kõrvavaik mõjutab kuulmist ning võib põhjustada väliskuulmekanali põletikku.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Normison

  NORMISONi kõrvatilgad on mõeldud väliskuulmekanali põletiku ennetavaks ja adjuvantraviks, eriti pärast intensiivset või pikaajalist kokkupuudet veega. Suur niiskustase ja liiga kõrged (leeliselised) pH väärtused aitavad kaasa väliskuulmekanalite põletike tekkele. Põletike vältimiseks on tähtis eemaldada niiskus pärast intensiivset kokkupuudet veega.

  NORMISONi kõrvatilkade eriline koostis võimaldab väliskuulmekanali nahapinna kiiret kuivamist. NORMISONi kõrvatilkade happeline koostisosa aitab taastada või säilitada naha loomulikku happelist kattekihti.
  Dekspantenool pakub nahale erilist kaitset ja hooldust.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Coldises

  COLDISES ninaõli kasutatakse ennetavaks ja toetavaks raviks koorikutega ja kuiva nina limaskesta puhul. Seda tilgutatakse ninna, et niisutada nina limaskesta. Tänu kvaliteetsetele koostisainetele on COLDISES-el ärritust vähendav, regenereeriv ja rahustav toime nina limaskestale. Paljudel juhtudel aitab see taastada kahjustunud alasid ja kaitsta neid uute ärrituste eest.

  Seesamiõli sisaldab rikkalikult küllastumata rasvhappeid ning selle allergiarisk ei ole suur. E-vitamiin kaitseb naharakke vabade radikaalide ja oksüdatiivse stressi eest. Koos aitavad need kaasa nina limaskesta regeneratsioonile ja hooldusele, hoides seda niiske ja paindlikuna.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Sweet Switch

  Meie tooted on inimestele, kes hoolivad tervislikust eluviisist. Maitsev ja tervislik toit, mis paneb sind suurepäraselt tundma!

  Vakants

  Võtmekliendihaldur
 • Tacholiquin

  Tacholiquin® or its active ingredient tyloxapol has been successfully administered via inhalation for more than 50 years. Tyloxapol is a surface-active wetting agent or surfactant and has a mucolytic effect.

  Vakants

  Võtmekliendihaldur

i3

Toodete elektrooniline tellimine registreeritud kasutajatele.

Külasta i3 saiti

Video

Video esitlus Oribalti kohta

Vaata videot

Kontaktid

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Oribalt Riga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
E-mail: vilnius@oribalt.com

 

 

 

SIA Panpharmacy

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail:info@internetaptieka.lv

 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
E-mail:info@ivaist.lt

Võta meiega ühendust

sõnum saadetud

Sulge