Piirkond:
Keel:

 

 

Products

 • Lysi

  Lysi on maailma suurim kalamaksaõli ja kalaõli tootja juba aastast 1938. Lysi kalaõli- ja kalamaksaõlitooted valmistatakse Islandi puhastest ja külmadest vetest püütud kaladest.

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Schär

  Dr.Schär on gluteenivaba elu professionaalne partner juba aastast 1981 ja gluteenivabade toiduainete turuliider Euroopas. Dr.Schäri tootevalik on gluteenivaba ning rikkalik. Väga suurt tähelepanu pööratakse toidu maitsele. Enamik Dr.Schäri tooteid on ka laktoosivabad. Tootevalikusse kuuluvad leiva- ja saiatooted, magusad ja soolased suupisted, küpsised, vahvlid ning jahud ja pastatooted. Toimetulek ilma gluteenita igapäevaelus on lihtsam tänu Dr.Schäri toiduainetele! 

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Canderel

  Canderel on üks USA ettevõtte Merisant kaubamärkidest. Merisant juhib magusainete turgu ning nende omanduses on rohkem kui 100 riigis üle 19 kaubamärgi.

  Looduse magusaim and – Canderel Stevia! Revolutsiooniline magusaine, mille koostises on steeviataimest pärinev stevioolglükosiid – looduslik magusaine. Canderel Steviat saab kasutada mitmeti: kuumade ja külmade jookide magustamiseks, samuti sobib seda lisada hommikusöögihelvestele, jogurtile või kodujuustule.

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Floradix

  Floradix – inimesed on osa loodusest ning looduses on olemas kõik, mida me tervena püsimiseks vajame. Saksa ettevõte Salus-Haus kasutab ainult mahedalt kasvatatud ja hoolikalt valitud, kõige kvaliteetsemaid taimi. Floradix on naturaalne vitamiinikontsentraat, mis sisaldab mineraale, puuviljakontsentraate, marja- ja aedviljamahlu ning taimeekstrakte. Paljud taimed pärinevad mahepõllumajandusettevõtetest, kus ei kasutata keemilisi aineid. Kvaliteeti jälgitakse hoolikalt. Floradixi vitamiinikontsentraadid ei sisalda keemilisi säilitusaineid, värvaineid, lisaaineid ega alkoholi. 

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Blistex

  Armastus käib huulte kaudu! Valides Blistexi, valid pehmed ja niisutatud huuled!

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Intimina

  Intimina lähtub põhimõttest, et intiimpiirkond vajab erilist hoolt ja tähelepanu. Me oleme veendunud, et naised vajavad kaubamärki, mis täidab nende intiimsete kehaosade kõik vajadused. Intimina tootevalik on välja töötatud teenima naiste intiimtervise huve. Soovime pakkuda oma tarbijatele ainult kõige kõrgema kvaliteediga tooteid.

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Colief

  Colief on looduslike toodete sari, mis pakub tuge imikute ja väikelaste tervisele. Meie teadusandmed ja tõendatud ekspertteadmised ajutise laktoositalumatuse kohta aitasid välja töötada Colief Infant tilgad ligi kaks aastakümmet tagasi. Tänapäeval on see Ühendkuningriigis üks kõige sagedamini välja kirjutatud koolikute sümptomite ravimeetodeid ja meditsiinitöötajad soovitavad seda laialdaselt.

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Gefilus

  Gefiluse probiootikumid on mõeldud kaasaegsetele inimestele, kes otsivad tasakaalu elu igas aspektis. Gefiluse tooted aitavad säilitada soolestiku mikrofloora tasakaalu ning on laktoosi-, valgu- ja gluteenivaba.

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Pansalt

  Pansool on tervislik toidu kvaliteeti parandav leiutis, millega tuli välja soomlane Heikki Karppanen Helsinki ülikooli farmakoloogia ja toksikoloogia osakonnast. Pansoolas on ideaalne mineraalide kombinatsioon (naatrium, kaalium, magneesium, jood) kõigile, kes soovivad toituda tervislikult.

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht
 • Sweet Switch

  Meie tooted on inimestele, kes hoolivad tervislikust eluviisist. Maitsev ja tervislik toit, mis paneb sind suurepäraselt tundma!

  Indrek Keerberg

  Suurklientide Müügijuht

i3

Toodete elektrooniline tellimine registreeritud kasutajatele.

Külasta i3 saiti

Video

Video esitlus Oribalti kohta

Vaata videot

Kontaktid

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Oribalt Riga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
E-mail: vilnius@oribalt.com

 

 

 

SIA Panpharmacy

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail:info@internetaptieka.lv

 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
E-mail:info@ivaist.lt

Võta meiega ühendust

sõnum saadetud

Sulge