Piirkond:
Keel:

 

 

Products

 • Lysi

  Lysi on maailma suurim kalamaksaõli ja kalaõli tootja juba aastast 1938. Lysi kalaõli- ja kalamaksaõlitooted valmistatakse Islandi puhastest ja külmadest vetest püütud kaladest.

 • Schär

  Dr.Schär on gluteenivaba elu professionaalne partner juba aastast 1981 ja gluteenivabade toiduainete turuliider Euroopas.
  Dr.Schäri tootevalik on gluteenivaba ning rikkalik. Väga suurt tähelepanu pööratakse toidu maitsele. Enamik Dr.Schäri tooteid on ka laktoosivabad. Tootevalikusse kuuluvad leiva- ja saiatooted, magusad ja soolased suupisted, küpsised, vahvlid ning jahud ja pastatooted.
  Toimetulek ilma gluteenita igapäevaelus on lihtsam tänu Dr.Schäri toiduainetele! 

 • Canderel

  Canderel on üks USA ettevõtte Merisant kaubamärkidest. Merisant juhib magusainete turgu ning nende omanduses on rohkem kui 100 riigis üle 19 kaubamärgi.

  Looduse magusaim and – Canderel Stevia! Revolutsiooniline magusaine, mille koostises on steeviataimest pärinev stevioolglükosiid – looduslik magusaine. Canderel Steviat saab kasutada mitmeti: kuumade ja külmade jookide magustamiseks, samuti sobib seda lisada hommikusöögihelvestele, jogurtile või kodujuustule.

 • Floradix

  Floradix – inimesed on osa loodusest ning looduses on olemas kõik, mida me tervena püsimiseks vajame. Saksa ettevõte Salus-Haus kasutab ainult mahedalt kasvatatud ja hoolikalt valitud, kõige kvaliteetsemaid taimi.
  Floradix on naturaalne vitamiinikontsentraat, mis sisaldab mineraale, puuviljakontsentraate, marja- ja aedviljamahlu ning taimeekstrakte. Paljud taimed pärinevad mahepõllumajandusettevõtetest, kus ei kasutata keemilisi aineid. Kvaliteeti jälgitakse hoolikalt. Floradixi vitamiinikontsentraadid ei sisalda keemilisi säilitusaineid, värvaineid, lisaaineid ega alkoholi. 

 • Blistex

  Armastus käib huulte kaudu! Valides Blistexi, valid pehmed ja niisutatud huuled!

 • Absolute Dry

  Absolute Dry on tõhus higistamisvastane vahend, mis peatab higistamise kaenla all, kätel ja jalgadel ja mujal kuni 7 päevaks. Absolute Dry sisaldab alkoholi baasil toimeainena alumiiniumkloriidi. Alumiiniumkloriidi toimel higinäärmete juhad ahenevad, takistades nii higistamist, kuid säilitades samas naha normaalse hingamise. Absolute Dry on sobilik kõigile, kes soovivad ülitõhusat ainulaadse püsiva mõjuga antipersipiranti. Absolute Dry`s ei ole lõhna-, säilitus- ega värvaineid.

 • Pansalt

  Pansool on tervislik toidu kvaliteeti parandav leiutis, millega tuli välja soomlane Heikki Karppanen Helsinki ülikooli farmakoloogia ja toksikoloogia osakonnast. Pansoolas on ideaalne mineraalide kombinatsioon (naatrium, kaalium, magneesium, jood) kõigile, kes soovivad toituda tervislikult.

i3

Toodete elektrooniline tellimine registreeritud kasutajatele.

Külasta i3 saiti

Video

Video esitlus Oribalti kohta

Vaata videot

Kontaktid

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Oribalt Riga

Dzelzavas iela 120M,
LV-1021, Rīga, Latvija
Tel.: +371 6780 2452
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Oribalt Vilnius UAB

Laisvės pr. 75, LT-06144
Vilnius, Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
E-mail: vilnius@oribalt.com

 

 

 

SIA Panpharmacy

Dzelzavas iela 120M,
LV-1021, Rīga, Latvija
Tel.: +371 6780 2452
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Võta meiega ühendust

sõnum saadetud

Sulge