Piirkond:
Keel:

Gefiluse probiootikumid sisaldavad maailmas enim uuritud piimhappebakterit Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®).

Gefiluse probiootikumid on mõeldud kaasaegsetele inimestele, kes otsivad tasakaalu elu igas aspektis. Gefiluse tooted aitavad säilitada soolestiku mikrofloora tasakaalu ning on laktoosi-, valgu- ja gluteenivaba.

GEFILUS LGG TILGAD + D3 VITAMIIN, 8 ML

Gefiluse tilgad + D3 sisaldavad maailmas enim uuritud piimhappebakterit Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) ja D-vitamiini, mis aitab kaasa organismi immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Gefilus tilgad sobivad igapäevaseks kasutamiseks, samuti antibiootikumide kuuri ajal või reisil olles.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Koostisosad: Päevalilleõli, kookos-/palmituumaõli, Lactobacillus rhamnosus GG, paakumisvastane aine (ränidioksiid), kolekaltsiferool (D3-vitamiin). Laktoosi-, gluteeni- ja piimaproteiinivaba. Säilitusaineteta.

Kasutamine: 5 tilka päevas (segada toidu/vedeliku hulka või anda lusikaga). Sobib ka beebidele. Enne doseerimist loksutage pudelit kõvasti. Keerake pudel tagurpidi ja annustage tilgad lusikale või toidu/vedeliku hulka. Vältige pudeli otsa puudutamist. Tilgad ei muuda toidu/vedeliku maitset.

Sisaldus päevase annuse kohta: 5 tilka sisaldavad 5 miljardit LGG® piimhappebakterit ja 10 g D3-vitamiini (200% vitamiinide ja mineraaltoitainete päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele).

Näita rohkem Näita vähem

GEFILUS NÄRIMISTABLETID MUSTIKAMAITSELISED, 30 TABLETTI

Gefilus mustikamaitselised närimistabletid sisaldavad maailmas enim uuritud piimhappebakterit Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) ning C-vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Gefilus närimistabletid sobivad igapäevaseks kasutamiseks, samuti antibiootikumide kuuri ajal või reisil olles.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Koostisosad: Magusained (isomalt, ksülitool, sukraloos), Lactobacillus rhamnosus GG, mustikamahla pulber, mahuaine (hüdroksüpropüültselluloos), L-askorbiinhape, paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad), naatrium-L-askorbaat, lõhna- ja maitseained (mustikas, vanilje).
Laktoosi-, gluteeni- ja piimaproteiinivaba.

Kasutamine: Täiskasvanutele ja lastele 1 närimistablett päevas

Sisaldus päevase annuse kohta: 1 närimistablett sisaldab 5 miljardit LGG® piimhappebakterit ja C-vitamiini 12 mg (15% vitamiinide ja mineraaltoitainete päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele).

Näita rohkem Näita vähem

GEFILUS NÄRIMISTABLETID VAARIKA-MAASIKAMAITSELISED, 30 TABLETTI

Gefilus vaarika-maasikamaitselised närimistabletid sisaldavad maailmas enim uuritud piimhappebakterit Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) ning C-vitamiini, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Gefilus närimistabletid sobivad igapäevaseks kasutamiseks, samuti antibiootikumide kuuri ajal või reisil olles.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Koostisosad: Magusained (isomalt, ksülitool, sukraloos), Lactobacillus rhamnosus GG, lõhna- ja maitseained (vaarikas, maasikas), mahuaine (hüdroksüpropüültselluloos), L-askorbiinhape, paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad). Laktoosi-, gluteeni- ja piimaproteiinivaba.

Kasutamine: Täiskasvanutele ja lastele 1 närimistablett päevas.

Sisaldus päevase annuse kohta: 1 närimistablett sisaldab 5 miljardit LGG® piimhappebakterit ja C-vitamiini 12 mg (15% vitamiinide ja mineraaltoitainete päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele).

Näita rohkem Näita vähem

GEFILUS BASIC KAPSLID, 20 KAPSLIT

Gefilus Basic kapslid sisaldavad maailmas enim uuritud piimhappebakterit Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®). 1 kapsel sisaldab 5 miljardit LGG® piimhappebakterit. Gefilus kapslid sobivad igapäevaseks kasutamiseks, samuti antibiootikumide kuuri ajal või reisil olles.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Koostisosad: Mahuaine (mikrokristalne tselluloos), Lactobacillus rhamnosus GG, paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumisoolad). Laktoosi- ja piimaproteiinivaba. Kapsli kest: zelatiin, toiduvärv (titaandioksiid).

Kasutamine: Täiskasvanutele ja lastele 1 kapsel päevas.

Sisaldus päevase annuse kohta: 1 kapsel sisaldab 5 miljardit LGG® piimhappebakterit.

Näita rohkem Näita vähem

Gefilus

i3

Toodete elektrooniline tellimine registreeritud kasutajatele.

Külasta i3 saiti

Video

Video esitlus Oribalti kohta

Vaata videot

Kontaktid

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Oribalt Riga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
E-mail: vilnius@oribalt.com

 

 

 

SIA Panpharmacy

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail:info@internetaptieka.lv

 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
E-mail:info@ivaist.lt

Võta meiega ühendust

sõnum saadetud

Sulge