Piirkond:
Keel:

kontaktid

AS Oribalt Tallinn 
Kõrtsi tee 9, 75306, Lehmja küla
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100 
Fax: +372 651 5111 
E-mail: est@oribalt.com 

Oribalt Estonia OÜ 
Kõrtsi tee 9, 75306, Lehmja küla
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100 
Fax: +372 651 5111 
E-mail: est@oribalt.com 

Tegevjuht
Santa Tohver
T +372 651 5100
M +372 56 999 524 
santa.tohver@oribalt.com 

Vastutav Proviisor
Marina Neem 
T +372 651 5173 
M +372 5623 7173 
marina.neem@oribalt.com 

Müügijuht
Anita Gailan 
T +372 651 5133 
M +372 5623 7133 
anita.gailan@oribalt.com 

Müügikonsultant
Ruth Juur 
T +372 651 5122 
ruth.juur@oribalt.com 

Võtmekliendihaldur 
Margit Gelkova 
T +372 6515 144
M +372 5567 0926 
margit.gelkova@oribalt.com 

Tootejuht
Maria Valma 
T +372 658 1356 
M +372 5804 4277 
maria.valma@oribalt.com 

Müügiesindaja
Hallan Nõlvak
M +372 5850 8667 
hallan.nolvak@oribalt.com 

About us

i3

Toodete elektrooniline tellimine registreeritud kasutajatele.

Külasta i3 saiti

Video

Video esitlus Oribalti kohta

Vaata videot

Kontaktid

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Oribalt Riga

Dzelzavas iela 120M,
LV-1021, Rīga, Latvija
Tel.: +371 6780 2452
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Oribalt Vilnius UAB

Laisvės pr. 75, LT-06144
Vilnius, Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
E-mail: vilnius@oribalt.com

Oribalt Estonia OÜ

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Panpharmacy

Dzelzavas iela 120M,
LV-1021, Rīga, Latvija
Tel.: +371 6780 2452
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Võta meiega ühendust

sõnum saadetud

Sulge