Piirkond:
Keel:

kontaktid

AS Oribalt Tallinn 
Kungla 2, 76505 Saue 
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100 
Fax: +372 651 5111 
E-mail: est@oribalt.com 

Board member 
Ronalds Šlosbergs 
T +371 6780 2452 
M +371 2924 1252 
ronalds.slosbergs@oribalt.com 

Responsible pharmacist 
Marina Neem 
T +372 651 5173 
M +372 5623 7173 
marina.neem@oribalt.com 

Sales manager 
Anita Gailan 
T +372 651 5133 
M +372 5623 7133 
anita.gailan@oribalt.com 

Sales consultant 
Ruth Juur 
T +372 651 5122 
ruth.juur@oribalt.com 


Oribalt Estonia OÜ 
Kungla 2, 76505 Saue 
Harju maakond, Eesti  
Tel.: +372 651 5100 
Fax: +372 651 5111 
E-mail: est@oribalt.com 

Board member 
Aļona Zotova 
T +371 6714 7059 
M +371 2642 5268 
alona.zotova@oribalt.com 

Product Manager 
Maria Valma 
T +372 658 1356 
M +372 5804 4277 
maria.valma@oribalt.com 

Müügiesindaja
Hallan Nõlvak
M +372 5850 8667 
hallan.nolvak@oribalt.com 

About us

i3

Toodete elektrooniline tellimine registreeritud kasutajatele.

Külasta i3 saiti

Video

Video esitlus Oribalti kohta

Vaata videot

Kontaktid

AS Oribalt Tallinn

Kungla 2, 76505 Saue
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Oribalt Riga

Dzelzavas iela 120M,
LV-1021, Rīga, Latvija
Tel.: +371 6780 2452
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Oribalt Vilnius UAB

Laisvės pr. 75, LT-06144
Vilnius, Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
E-mail: vilnius@oribalt.com

Oribalt Estonia OÜ

Kungla 2, 76505 Saue
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Panpharmacy

Dzelzavas iela 120M,
LV-1021, Rīga, Latvija
Tel.: +371 6780 2452
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Võta meiega ühendust

sõnum saadetud

Sulge