Piirkond:
Keel:

CERUSTOP  kasutatakse liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks, et ennetada väliskuulmekanali põletikku.

CERUSTOP  kasutatakse liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks, et ennetada väliskuulmekanali põletikku. CERUSTOP  pannakse tilkhaaval väliskuulmekanalisse. Tilgad tungivad kõrvavaigu sisse ja teevad selle kergemini lahustuvaks, mistõttu on vaiku lihtsam eemaldada. Kõvastunud kõrvavaik mõjutab kuulmist ning võib põhjustada väliskuulmekanali põletikku.

CERUSTOP KÕRVATILGAD, 10 ML

CERUSTOP kõrvatilku kasutatakse liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks, et ennetada väliskuulmekanali põletikku. CERUSTOP kõrvatilku pannakse tilkhaaval väliskuulmekanalisse. Tilgad tungivad kõrvavaigu sisse ja teevad selle kergemini lahustuvaks, mistõttu on vaiku lihtsam eemaldada. Kõvastunud kõrvavaik mõjutab kuulmist ning võib põhjustada väliskuulmekanali põletikku. Seetõttu tuleb seda regulaarselt eemaldada.

CERUSTOP kõrvatilgad sobivad eriti hästi kuulmisabivahendite kasutajatele. CERUSTOP kõrvatilku võib ka arsti enne kõrvaloputust patsiendile kõrva tilgutada.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Koostisosad: Kaprüül-/kapriinhappe triglütseriid, parafiinõli, isostearüülisostearaat, mandliõli, PEG-40 sorbitaanperoleaat, BHA/BHT ning E-vitamiin.

Kasutamine: Liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks tilgutage umbes pool pipetitäit leiget CERUSTOP kõrvatilku väliskuulmekanalisse, hoides pead kaldus. Sulgege kõrv väikese vatitupsuga, et CERUSTOP kõrvatilgad välja ei valguks. Paigaldage vatt lõdvalt, ärge suruge seda kuulmekanali sisse! Umbes 10 minuti pärast loputage kõrva ettevaatlikult sooja veega, võimaluse korral käsiduši abil.
Kui kõrvavaik on väga kõva, korrake protseduuri. Lisaks tilgutage vatitupsule mõni tilk leiget CERUSTOP kõrvatilku ja pühkige sellega mitu korda kõrvalesta, et eemaldada kõrva välispinnalt kõrvavaik, mustus ja surnud naharakud. Seejärel pühkige kõrv kuiva riidelapiga puhtaks. Pärast veega loputamist soovitame kasutada NORMISON kõrvatilku, mis kiirendavad kõrva kuivamist ja taastavad väliskuulmekanali naha loomuliku happelisuse.

Näita rohkem Näita vähem

CERUSTOP KÕRVASPREI, 10 ML

CERUSTOPi kõrvaspreid kasutatakse liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks, et ennetada väliskuulmekanali põletikku. CERUSTOPi kõrvspreid pihustatakse väliskuulmekanalisse. Õli tungib kõrvavaigu sisse ja teeb selle kergemini lahustuvaks, mistõttu on vaiku lihtsam eemaldada. Kõvastunud kõrvavaik mõjutab kuulmist ning võib põhjustada väliskuulmekanali põletikku, seetõttu tuleb seda regulaarselt eemaldada.

CERUSTOPi kõrvasprei sobib eriti hästi kuulmisvahendite kasutajatele. CERUSTOPi kõrvaspreid võib ka arst enne kõrvaloputust patsiendile kõrva pihustada.

Osta Sinuteek.ee Tervisepoest

Koostisosad: Kaprüül-/kapriinhappe triglütseriid, parafiinõli, isostearüülisostearaat, mandliõli, PEG-40 sorbitaanperoleaat, BHA/BHT ja E-vitamiin

Kasutamine: Liigse või kõvastunud kõrvavaigu eemaldamiseks soovitatakse pihustada 2-3 pihu (täiskasvanud) või 1-2 pihu (lapsed) leiget CERUSTOPi kõrvaspreid väliskuulmekanalisse. Sulgege kõrv väikese vatitupsuga, et CERUSTOPi kõrvasprei välja ei valguks. Asetage vatt lõdvalt, ärge suruge seda kuulmekanalisse! Umbes 10 minuti pärast loputage kõrva ettevaatlikult sooja veega, võimaluse korral käsiduši abil. Kui kõrvavaik on väga kõva, korrake protseduuri. Lisaks pihustage vatitupsule veidi leiget CERUSTOPi kõrvaspreid ja pühkige sellega mitu korda kõrvalesta, et eemaldada kõrva välispinnalt kõrvavaik, mustus ja surnud naharakud. Seejärel pühkige kõrv kuiva riidelapiga puhtaks. Pärast veega loputamist soovitame kasutada NORMISONi kõrvatilku, et kiirendada kõrva kuivamist ja taastada väliskuulmekanali naha loomulik happelisus.

Näita rohkem Näita vähem

Cerustop

i3

Toodete elektrooniline tellimine registreeritud kasutajatele.

Külasta i3 saiti

Video

Video esitlus Oribalti kohta

Vaata videot

Kontaktid

AS Oribalt Tallinn

Kõrtsi tee 9, 75306, Rae vald
Harju maakond, Eesti 
Tel.: +372 651 5100
Fax: +372 651 5111
E-mail: est@oribalt.com

 

SIA Oribalt Riga

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail: riga@oribalt.com

 

Oribalt Vilnius UAB

Maišinės k. 1C, LT-21401
Trakų r. sav., Lietuva 
Tel.: +370 5268 8401
Fax: +370 5268 8400
E-mail: vilnius@oribalt.com

 

 

 

SIA Panpharmacy

Dzirnieku iela 26,
LV-2167, Mārupe, Latvija
Tel.: +371 6780 2450
Fax: +371 6780 2460
E-mail:info@internetaptieka.lv

 

Panpharmacy vaistinė UAB

Maišinės k. 1C,
Trakų raj., Lietuva
Tel.: +370 5268 8410
E-mail:info@ivaist.lt

Võta meiega ühendust

sõnum saadetud

Sulge